SłuchMar Aparaty Słuchowe Zielona Góra

Kontakt Katarzyna Marczenia
tel. 515 848 299
www.sluchmar.pl
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00

Opis

Firma SłuchMar Aparaty Słuchowe (KM Sp. z o.o.) jest młodą firmą z dużym doświadczeniem w zawodzie zarówno praktycznym jak i teoretycznym. W swojej działalności skupiamy się na niesieniu fachowej pomocy osobom niedosłyszącym. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają na kompleksowe świadczenie usług audioprotetycznych.
 
Usługi świadczymy w specjalnie przygotowanym gabinecie w Zielonej Górze, który mieści się przy ul. Jedności 60/1 (naprzeciwko przychodni medycyny pracy ”POL-E-S”).
Posiadamy sprzęt, który pozwala na zdiagnozowanie oraz indywidualne dopasowanie aparatu słuchowego również w domu pacjenta.
Zajmujemy się protezowaniem wszystkich rodzajów niedosłuchów. Zawsze mamy indywidualnie podejście do potrzeb pacjenta. Sprawujemy stałą i kompleksową opiekę audioprotetyczną nad pacjentem. Oferujemy darmową opiekę protetyczną dla osób, które zakupiły aparaty słuchowe w naszym gabinecie.
Realizujemy zlecenia na Narodowy Fundusz Zdrowia. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Dla osób niepełnosprawnych, lub osób, które nie mogą z przyczyn dysfunkcji ruchowych odwiedzić naszego gabinetu oferujemy bezpłatne wizyty domowe w domu pacjenta.
 
W celu umówienia wizyty domowej prosimy o kontakt telefoniczny:
nr tel. 515 848 299.
 
Serdecznie zapraszamy.
 

Informacje dodatkowe

Oferta Darmowe badania słuchu, Audiometria powietrzna, Audiometria kostna, Tympanomertia, Kabina ciszy, Umowa z NFZ
Aparaty Słuchowe Audio Service, Interton, Phonak, Siemens, Sivantos

Lokalizacja

Województwo lubuskie
ul. Jedności 60/1; 65-018 Zielona Góra

Komentarze

Wyszukaj

Zaloguj się