SALON OTO SŁYSZĘ APARATY SŁUCHOWE MAŁGORZATA URBAŃSKA

Kontakt www.otoslysze.pl
tel. 728 113 426
tel.575 103 109
www.otoslysze.pl
Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 8 do 16 indywidualnie poza godzinami

Opis

 

Nazywam się Małgorzata Urbańska. Jestem specjalistą z 19-letnim doświadczeniem, otwartym na pomoc ludziom mającym problemy ze słuchem. Moja domena to audioprotetyka. Każdego dnia pomagam osobom niedosłyszącym poprawić jakość ich życia. Powrócić do normalnej komunikacji. Uświadomić potrzebę stosowania rehabilitacji słuchowej. Chętnie pomogę Tobie i Twoim bliskim. W tym celu diagnozuję, a następnie dobieram odpowiedni aparaty słuchowe i systemy wspomagające słyszenie. Będę Was również wspierać w ewentualnych problemach, budując wspólny sukces oraz długotrwałą relację.

Obecnie specjalizuję się także w dziedzinie szumów usznych oraz protezowaniu dzieci w wieku od 0 do 4 lat. Sama jestem matką i wiem, jak ważne dla rozwoju dziecka jest zdiagnozowanie niedosłuchu. Jeśli Twoje dziecko zmaga się z tym problemem zapraszam do salonu Oto słyszę. Przeprowadzę niezbędne badania, dobiorę aparat słuchowy i pomogę wyleczyć schorzenie.

Odwiedź mój gabinet

Jestem po to, by dopasować odpowiedni aparat słuchowy. Zależy mi jednak na komfortowym przebiegu wizyty, dlatego salon Oto słyszę przypomina przytulne mieszkanie, w którym każdy czuje się jak w domu.

Wiem, jak wiele czynników wpływa na właściwy dobór aparatów słuchowych. Ich sprecyzowanie wymaga cierpliwości, tak od moich klientów, jak i ode mnie oraz mojego zespołu. Najwięcej czasu poświęcam na analizę indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Ważne jest, aby określić konkretne sytuacje życiowe, w których niezbędna jest poprawa zrozumienia mowy.

Do zobaczenia w Oto Słyszę 

Małgorzata Urbańska

Informacje dodatkowe

Oferta Darmowe badania słuchu, Audiometria powietrzna, Audiometria kostna, Audiometria słowna, Badanie w wolnym polu, Tympanomertia, Kabina ciszy, Badanie nadprogowe, Obsługa dzieci poniżej 4 roku, Umowa z NFZ
Aparaty Słuchowe Audibel, Audio Service, Bernafon, Siemens, Sonic

Lokalizacja

Województwo śląskie
CZĘSTOCHOWA PLAC DASZYŃSKIEGO 9/10

Komentarze

Wyszukaj

Zaloguj się