DOR-MED

Kontakt telefon - +48 33 844 40 89
www.dor-med.com.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek , Środa , Piatek 9.00 - 16.00 Wtorek, Czwartek 8.00 - 15.00

Opis

Firma dor-MED nieprzerwanie od 1997 roku zajmuje się obsługą osób słabosłyszących w zakresie  kompleksowej diagnostyki słuchu dla różnych grup wiekowych. Naszymi pacjentami są noworodki ,dzieci, młodzież, dorośli oraz osoby w podeszłym wieku. Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany personel, który udzieli odpowiedniej porady niezależnie od stopnia i rodzaju ubytku słuchu oraz wieku pacjenta. Naszym nadrzędnym celem jest DOBRY SŁUCH naszych pacjentów, dlatego też mają oni możliwość BEZPŁATNEGO WYPOŻYCZENIA i PRZETESTOWANIA aparatu słuchowego i innego urządzenia wspomagającego słyszenie przed jego zakupem.

Nasza firma poza szeroko rozumianą diagnostyką i protetyką słuchu zajmuje się również zaopatrzeniem w niezbędne i nowoczesne systemy wspomagania słuchu - aparaty słuchowe, systemy wspomagające słyszenie, budziki, telefony, indywidualne wkładki uszne i akcesoria niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i pielęgnacji aparatów słuchowych. Posiadamy własną pracownię wkładek usznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie w ciągu jednego dnia zaopatrzyć naszego pacjenta w komfortowe rozwiązanie w zakresie poprawy słuchu.

Informacje dodatkowe

Oferta Darmowe badania słuchu, Audiometria powietrzna, Audiometria kostna, Audiometria słowna, Badanie w wolnym polu, Tympanomertia, Kabina ciszy, Badanie nadprogowe, Obsługa dzieci poniżej 4 roku, Umowa z NFZ
Aparaty Słuchowe Audio Service, Bernafon, Phonak, Siemens, Starkey, Widex

Lokalizacja

Województwo małopolskie
Oświęcim, ul. Żwirki i Wigury 3

Komentarze

Wyszukaj

Zaloguj się