Amplifon Skarżysko-Kamienna

Kontakt Tel: 731 770 782
http://www.amplifon.com.pl/
ul Sokola 2
26-110 Skarżysko-Kamienna
http://www.amplifon.com.pl/
Godziny otwarcia: Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

Opis

Słuch towarzyszy nam w codziennym życiu, jest jego nieodzownym elementem, więc w pełni z niego korzystaj, ciesz się życiem, każdą ulotną chwilą i momentem! Czasami konieczna jest pomoc, aby uzyskać nową jakość i usłyszeć towarzyszące Państwu dźwięki. Komunikuj się z otoczeniem i Bliskimi bez problemów.

Niedosłuch poważnie zaburza proces komunikacji, co prowadzi do osłabienia kontaktów społecznych i naruszenia więzi. Niemożność pełnienia ról społecznych powoduje obniżenie samooceny oraz poczucia własnej wartości. Osoby niedosłyszące stopniowo wycofują się z życia społecznego próbując ukryć swoje trudności. Odizolowują się od otocznia i zamykają w sobie, pozbawiając się radości życia. Naszym celem jest pomóc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia. Amplifon korzysta z najnowszych osiągnięć techniki aby znaleźć dla Państwa najlepsze, dopasowane do indywidualnych potrzeb, najbardziej satysfakcjonujące i najnowocześniejsze pomoce słuchowe. Przede wszystkim i ponad wszystko wiemy, jak słuchać, bo dbamy o naszych Klientów. 

 Amplifon to 65 lat działalności i doświadczenia. Cały czas się rozwijamy, monitorujemy nowe trendy i systematycznie je wprowadzamy.

 

Dlaczego Amplifon?

5 X TAK

 1. Bezpieczeństwo zakupu
  Chcąc dopasować słyszenie jak najbardziej komfortowo, testujemy ustawienia aparatów słuchowych we własnym środowisku akustycznym – do 7 dni testów.
 2. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia
  Jesteśmy otwarci na pomoc w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do otrzymania refundacji.
 3. Wygoda i komfort
  Oferujemy wizyty w domu, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 4. Nieskomplikowany serwis
  Każdy Klient będzie potrafił samodzielnie i sprawnie posługiwać się zakupionymi aparatami słuchowymi. Przez cały okres użytkowania aparatu gwarantujemy bezpłatne doradztwo i opiekę.
 5. Klimat i nastrój
  Klient poczuje się u nas jak u siebie w domu.

Informacje dodatkowe

Oferta Darmowe badania słuchu, Audiometria powietrzna, Audiometria kostna, Audiometria słowna, Badanie w wolnym polu, Umowa z NFZ
Aparaty Słuchowe Oticon, Phonak, Siemens, Sivantos, Starkey

Lokalizacja

Województwo świętokrzyskie
Sokola 2, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Komentarze

Wyszukaj

Zaloguj się