Protetyk Wieluń

Więcej
2020/08/08 00:54 #962 przez Maciej
Maciej stworzył temat: Protetyk Wieluń
Witam, proszę o polecenie protetyka z Wielunia woj. Łódzkie lub okolic. Mam niedosłuch 34% i muszę mieć aparat. Praca mi raczej nie pozwala na zauszne aparaty więc będę szukał wewnętrznych. Proszę o doradę bo jestem bez pojęcia w tym temacie. Byłem dziś w firmie Geers lecz boje się czy wszystko będzie ok i proszę o pomoc Was którzy się znają na tym temacie.
Załączniki:
Więcej
2020/08/10 10:09 #963 przez Maciej
Maciej odpowiedział w temacie: Protetyk Wieluń
A może ktoś doradzi protetyka w Częstochowie bo jest ode mnie 60km. Słyszałem o oto słuch na ul. Daszyńskiego ale może ktoś coś napisze. Dziękuję.
  • Info
  • Info Avatar
2020/08/10 16:05 #965 przez Info
Info odpowiedział w temacie: Protetyk Wieluń
Cześć Macieju

Aparat słuchowy wymaga regulacji szczególnie na początku. To może być kilka wizyt, do tego trzeba brać pod uwagę konieczność serwisów, przeglądów protetycznych a zdarza się że i napraw.
Jeżeli mieszkasz w Wieluniu to polecam ci protetyka z tego miasta. No chyba że w Częstochowie bywasz często.
U siebie masz dwa dobre gabinety:
1. Auris Robert Pakuła Aparaty Słuchowe Piłsudskiego 8, 98-300 Wieluń Telefon: 603 380 472 - Bardzo doświadczony protetyk polecam
2. Centrum Aparatów Słuchowych. Sieradzka 56, 98-300 Wieluń. Telefon: 43 659 52 89 - Ten gabinet też mogę polecić.

Gabinet Oto Słyszę w Częstochowie o który pytasz mógłbym opisać w samych superlatywach, ale czy odległość 60 km na pewno nie stanowi dla ciebie problemu?