Odpowiedz: Jaki aparat słuchowy wybrać ?

Tworzysz post jako gość
Proszę wybrać Zaloguj lub Zarejestruj do przeskoku.
X

Historia tematu: Jaki aparat słuchowy wybrać ?

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)

• Przem-43
Dzisiaj 07:00
Jaki aparat słuchowy wybrać ?

Witam
Dziękuję bardzo już sobie poradziłem i to w banalny sposób. Kupiłem używanego iPhone SE i już mam pilota do aparatów i narzędzie do słuchania. Wyszło taniej niżbym kupował inne akcesoria. Sam iOs mnie nie interesuje, zresztą ten telefon jest moim zdaniem zwyczajnie za mały żeby na nim pisać ale jako pilot do aparatów spełnia się wprost idealnie. Mam na nim nawet iOs 13 więc wszystko śmiga jak ta lala. Upierdliwe jest jedynie to, że noszę dwa telefony ale ja nie myślę o tym iPhone jak o telefonie ( przynajmniej na razie ) a jako o pilocie do aparatów.
Pozdrawiam Serdecznie

• Piotr
Wczoraj 18:46

Cześć przem-43
Obiecałem listę telefonów zgodnych z aparatami Audibel.

Kompatybilność ze smartfonami Aplikacja Thrive Hearing Control umożliwia łatwe podłączenie aparatów słuchowych Livio i Livio AI do urządzeń Apple i Android. Kompatybilność z Apple® Aplikacja Thrive Hearing Control działa na systemie iOS 13 lub nowszym. Aby uzyskać najlepszą wydajność, zalecamy korzystanie z najnowszej wersji systemu iOS. AKTUALIZACJA iOS UWAGA: Podczas aktualizowania wersji systemu iOS na telefonie iPhone aparaty słuchowe mogą utracić połączenie, co wymaga odłączenia i ponownego sparowania aparatów słuchowych z telefonem iPhone. Następujące urządzenia zostały przetestowane pod kątem zgodności: iPhone 11 Pro Max iPhone 11 Pro iPhone 11 iPhone XS Max iPhone XS iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE iPhone 5s iPad Pro (12.9-cali 2 generacja; 12.9-cali 1 generacja; 10.5-cali; 9.7-cali) iPad Air 2 iPad Air iPad (6 generacja; 5 generacja) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPod touch (6 generacja) Zgodność z systemem Android™ Aplikacja Thrive Hearing Control działa na Androidzie 6.0 lub nowszym. Poniżej lista urządzeń, które zostały przetestowane pod kątem zgodności: Samsung Galaxy® S10 Samsung Galaxy® S10+ Samsung Galaxy® S10e Samsung Galaxy® S9 Samsung Galaxy® S9+ Samsung Galaxy® S8+ Samsung Galaxy® S8 Samsung Galaxy® S7 Edge Samsung Galaxy® S7
Samsung Galaxy® S6 Edge Samsung Galaxy® S6 Samsung Galaxy® Note 10 Samsung Galaxy® Note 9 Samsung Galaxy® Note 8 Google Pixel 4 - Przesyłanie strumieniowe bezpośrednio przy użyciu technologii Bluetooth® Google Pixel 4 XL - Przesyłanie strumieniowe bezpośrednio przy użyciu technologii Bluetooth® Google Pixel 3a - Przesyłanie strumieniowe bezpośrednio przy użyciu technologii Bluetooth® Google Pixel 3a XL - Przesyłanie strumieniowe bezpośrednio przy użyciu technologii Bluetooth® Google Pixel 3 - Przesyłanie strumieniowe bezpośrednio przy użyciu technologii Bluetooth® Google Pixel 3 XL - Przesyłanie strumieniowe bezpośrednio przy użyciu technologii Bluetooth® Google Pixel 2 Google Pixel 2 XL HTC 10 HTC One M8 HTC U11 Life LG LV-30 Motorola X4 Doro 8035 Funkcja przesyłania strumieniowego aplikacji Thrive Hearing Control ze smartfonami z systemem operacyjnym Android wymaga zdalnego mikrofonu + Starkey Hearing Technologies. Stale testujemy urządzenia z systemem Android i ich kompatybilność z naszymi aparatami słuchowymi. Ze względu na złożoną naturę platformy Android i wielu różnych typów produktów wykorzystujących tę platformę, testujemy każdy produkt osobno i zapewniamy informacje o zgodności podczas przeprowadzania rygorystycznych testów

• Piotr
2019/12/04 19:42

Przem-43 napisał: Witam
Mój protetyk podpowiedział mi, że moje aparaty to Start1000i czy to coś zmienia odnośnie możliwości łączenia z innymi niż iPhone urządzeniami np. telefon na Androidzie ?

Odp:
Start 1000i - litera i w nazwie wskazuje że jest to aparat z wbudowanym Bluetooth. (W tym przypadku odpadają urządzenia systemu 900MHz o którym pisałem wcześniej )
Pamiętać musimy że Bluetooth ma kilka rożnych protokołów nie każdy z każdym pracuje. W tym konkretnym przypadku aparat będzie w pełni współpracował z iPhone od wersji 5 w górę. W pełni to znaczy będzie pilotem dla aparatu. Dzięki czemu można telefonem zmieniać głośność, zmieniać programy a nawet budować własne programy na bazie tych ustawień które zrobił protetyk. A dodatkowo iPhone prześle dźwięk rozmowy wprost do aparatu.
Android i to tylko ten nowy będzie miał tą funkcjonalność, ale bez przesyłania dźwięku.
Aparaty VIA Audibela które w tym momencie wchodzą na rynek maja możliwość pełnej współpracy z wybranymi modelami Androidów.
Wracając do Start1000i Ten aparat został zbudowany do łączności z iPhone i działa z nim doskonale. Korzysta z specjalnych energooszczędnych rozwiązań zaprojektowanych do tego celu.
Jeżeli nie ma Pan uprzedzeń do tej marki telefonu to będzie to najlepsze rozwiązanie.

• Przem-43
2019/12/04 10:09

Witam
Mój protetyk podpowiedział mi, że moje aparaty to Start1000i czy to coś zmienia odnośnie możliwości łączenia z innymi niż iPhone urządzeniami np. telefon na Androidzie ?

2019/12/04 03:33

Witam
Panie Piotrze czy ja mogę prosić o ceny tych urządzeń. Nie musi być na forum może być na PW lub mail. I czy można je zamówić u protetyka swojego czy można bezpośrednio u Was ? Widzę, że gdyby chwilkę poczekać to może by się okazało, że mając telefon z Androidem 10 można też słuchać muzyki. pytanie czy będzie to dotyczyło wszystkich telefonów z tym systemem czy tylko wybranych modeli ?

• Piotr
2019/12/03 22:46

Sonia napisał: Dzień dobry, poszukuję dobrego protetyka w Trójmieście z doświadczeniem w pracy z dziećmi - dobór aparatu dla 10 latka. Jakieś polecenia?

Odp
W Gdańsku masz dobrego protetyka w firmie Słucham. Uczy w szkole protetyki i ma sporo cierpliwości. Polecam.