Jaki aparat słuchowy kupić?

Więcej
2019/10/26 00:08 #866 przez Krystyna Babiś
Krystyna Babiś stworzył temat: Jaki aparat słuchowy kupić?
Czy osoba, która jest po rozległej operacji ucha,ma znaczny niedosłuch, może używać aparat słuchowy z wkładką uszną.?.Lekarz zalecił by ucho wietrzyć...Czy są takie aparaty słuchowe które są bez wkładki ? Czy jakość słyszenia w nich jest taka sama jak w tych z wkładką? Jakie aparaty w średniej klasy mogą te warunki spełnić? Jestem na początku drogi, przymierzam się do zakupu, proszę o radę...
  • Info
  • Info Avatar
2020/01/19 21:09 #910 przez Info
Info odpowiedział w temacie: Jaki aparat słuchowy kupić?

Krystyna Babiś napisał: Czy osoba, która jest po rozległej operacji ucha,ma znaczny niedosłuch, może używać aparat słuchowy z wkładką uszną.?.Lekarz zalecił by ucho wietrzyć...Czy są takie aparaty słuchowe które są bez wkładki ? Czy jakość słyszenia w nich jest taka sama jak w tych z wkładką? Jakie aparaty w średniej klasy mogą te warunki spełnić? Jestem na początku drogi, przymierzam się do zakupu, proszę o radę...

Laryngolog musi wystawić wniosek na aparat i na wkładkę. To on decyduje.
Oczywiście są aparaty z wkładkami otwartymi lub silikonową końcówka otwartą. W jednym i drugim przypadku ucho będzie się wietrzyć.
Do każdego współczesnego aparatu można użyć takich wkładek. Poszukaj dobrego i doświadczonego protetyka. Jeżeli powiesz z jakiego jesteś miast może uda mi się kogoś dobrego polecić.