Dobry protetyk słuchu

Więcej
2018/11/16 19:58 #753 przez Elzbieta
Elzbieta stworzył temat: Dobry protetyk słuchu
Bardzo prosze o polecenie dobrego protetyka słuchu w miescie Torun.

Mam niedosłuch/dwoje uszu/30& -ubytek prawe i lewe podobnie, ostatnio miałam aparaty SIMENS.najtansze zauszne.Przymierzam sie do nowych jakiie godne poleceniaze sredniej i drozszej półki/zauszne/. mam propozycje z Geers -Selectic Luna R312Tza 3189 szt/z refundacja lub bez/? jesli refundacja sie nie nalezy
Czy to dobra propozycja? Czy za te kase mozna miec cos nowszego,lepiej selekcjonujacego dzwieki mowy w towarzystwie wielu osob.?
  • Adrian
  • Adrian Avatar
2018/11/26 13:04 #762 przez Adrian
Adrian odpowiedział w temacie: Dobry protetyk słuchu

Elzbieta napisał: Bardzo prosze o polecenie dobrego protetyka słuchu w miescie Torun.

Mam niedosłuch/dwoje uszu/30& -ubytek prawe i lewe podobnie, ostatnio miałam aparaty SIMENS.najtansze zauszne.Przymierzam sie do nowych jakiie godne poleceniaze sredniej i drozszej półki/zauszne/. mam propozycje z Geers -Selectic Luna R312Tza 3189 szt/z refundacja lub bez/? jesli refundacja sie nie nalezy
Czy to dobra propozycja? Czy za te kase mozna miec cos nowszego,lepiej selekcjonujacego dzwieki mowy w towarzystwie wielu osob.?

Geers został kupiony przez Phonaka i to te aparaty tam sa sprzedawane. Niezależnie od nazwy to technologia firmy Phonak.
Całkiem niezła.
Co do Siemensa to wycofał sie z produkcji aparatów. Technologie przejęła firma o nawie Sivantos. Sprzedaje aparaty Signia.
Za pieniądze które wymieniłaś tam również kupisz przyzwoity aparat.
Niestety w Toruniu nie znam nikogo.
Generalnie polecam firmy rodzinne. Są zwykle bardziej nastawione na zadowolenie z aparatu niż na szybką sprzedaż.