ReSound LiNX

Kontakt
Godziny otwarcia: ---

Opis

Aparat ReSound LiNX jest pierwszy aparatem na świecie wykorzystującym bezpośrednio technologie Bluetooth, dzięki której aparat może być bezprzewodowo podłączony do nawigacji w samochodzie, telefonu komórkowego czy MP3.

Do tej pory aparaty słuchowe mogły łączyć się z urządzeniami Bluetooth tylko za pośrednictwem innych urządzeń pośredniczących w transmisji - właściciel aparatu musiał  zakupić dodatkowe urządzenie za ok. 1500 zł.

Wspaniale sprawdza się w współpracy z urządzeniami opartymi na systemie iOS tj. iPhone, iPad, iPod. Pozwala to na prowadzenie rozmowy telefonicznej, słuchanie muzyki czy oglądanie filmów bezpośrednio z urządzenia Apple'a. Aparat współpracuje także z wieloma aplikacjami a nawet z modułem GPS. Dzięki temu znając naszą lokalizacje może dostosować tryb pracy do naszego otocznia np. restauracji, kościoła.

Niewątpliwie jest to krok milowy w rozwoju aparatów słuchowych, jednak warto mieć na uwadze że Bluetooth wbudowany w aparat przyczyni się do szybszego zużywania baterii.

Informacje dodatkowe

Producent ReSound

Komentarze

Wyszukaj

Zaloguj się