Audibel Via AI 2400 (Edge)

Kontakt
Godziny otwarcia: ---

Opis

Przedstawiamy nowy aparat słuchowy Via Al

Odkryj pierwszy na świecie aparat słuchowy, który dostarcza nie tylko niebywałej jakości dźwięk, lecz także troszczy się o Twoje ciało i umysł. Via Al jest pierwszym aparatem słuchowym wyposażonym w zintegrowane czujniki i sztuczną inteligencję czyniące go urządzeniem wielofunkcyjnym, które na nowo definiuje funkcje aparatu słuchowego. Aż do tej pory nie powstało żadne urządzenie, które monitorowałoby aktywność fizyczną i byłoby jednocześnie aparatem słuchowym oceniającym sprawność umysłową w sytuacjach towarzyskich. Większość sportowych urządzeń monitorujących umieszcza się na nadgarstku, jednak to ucho jest w stanie dostarczyć bardziej dokładnych danych – W Audibel odkrywamy aparaty słuchowe na nowo tak naprawdę jest to idealne miejsce do pomiaru różnych wartości – Via Al wykorzystuje tą zaletę w swojej funkcjonalności.

Sztuczna inteligencja w aparatach słuchowych

Sztuczna inteligencja zastosowana w systemach komputerowych pozwala wykonywać zadania, które w normalnej sytuacji wymagają użycia ludzkiej inteligencji. Wykorzystanie sztucznej inteligencji w aparatach słuchowych pomaga zoptymalizować:

  • monitorowanie aktywności fizycznej i psychicznej,
  • bezdotykową kontrolę, 
  • tłumaczenie języków obcych.

Tak właśnie brzmi dźwięk najwyższej jakości

Dzięki nowej technologii Hearing Reality, aparat słuchowy Via Al radzi sobie świetnie nawet w bardzo głośnym środowisku – głośne dźwięki są wyraźne, lecz komfortowe dla ucha, a ciche są właściwie wzmocnione. Co więcej, rozumienie mowy i jej przejrzystość ulega znacznej poprawie. Aparaty słuchowe Via Al współpracują bez zakłóceń z akcesoriami i Twoimi ulubionymi urządzeniami cyfrowymi, aby móc w pełni połączyć się ze światem oraz:

  • dostarczyć najwyższej jakości dźwięk i naturalne słysznie,
  • zachować ciszę i spokój przy jednoczesnym wyostrzeniu najważniejszych kwestii oraz pomóc lepiej rozumieć konwersacje,
  • przesyłać połączenia telefoniczne, muzykę oraz wiadomości bezpośrednio ze smartfona do aparatu słuchowego,
  • umożliwić zdalne programowanie dzięki czemu Twój protetyk słuchu może dokonać niewielkich zmian bez wizyty w gabinecie.

Zależność między zdrowiem a słyszeniem

Dobry słuch ma bezpośredni wpływ na ogólny stan zdrowia i na samopoczucie. Udowodniono, że ludzie, którzy lepiej słyszą mogą wejść w lepsze interakcje z otaczającym ich światem oraz prowadzą zdrowsze i szczęśliwsze życie. Coraz więcej badań dowodzi, że systematyczne korzystanie z aparatów słuchowych może powstrzymać rozwój demencji, a także pomóc uniknąć zaburzeń procesów poznawczych. Via Al pozwala osobom w każdym wieku zadbać o kondycję fizyczną i psychiczną. Czujniki znajdujące się wewnątrz aparatu słuchowego wykrywają ruch, aktywność i różne gesty. Dzięki temu aparaty słuchowe mogą komunikować się między sobą i przy wykorzystaniu wielu akcesoriów przynieść znaczące korzyści wykraczające poza tradycyjne wzmocnienie.

Masz wszystko pod kontrolą dzięki aplikacji Thrive Hearing

Teraz masz możliwość łatwego monitorowania kondycji ciała i umysłu dzięki aplikacji Thrive Hearing dostępnej dla Twojego smartfona. Aplikacja Thrive jest kompatybilna z telefonami firmy Apple oraz telefonami z systemem Android. Dostarcza informacji o kondycji ciała i umysłu. Po podsumowaniu tych ocen uzyskujemy Ogólną Ocenę Stanu Zdrowia i Samopoczucia (Thrive Wellness Score).

Łączność między urządzeniami jeszcze nigdy nie była tak niezawodna

Via Al intuicyjnie łączy się z urządzeniami Apple i Android za pomocą technologii Bluetooth oraz łatwej w obsłudze aplikacji Thrive. Aplikacja Thrive oferuje dodatkowe funkcje, których zadaniem jest podniesienie jakości doznań słuchowych gdziekolwiek jesteś i przynoszenie radości z wykonywania każdej czynności.

Informacje dodatkowe

Producent Audibel

Komentarze

Wyszukaj

Zaloguj się